Культура

Відомий французський актор зіграв ключову роль в новій українській стрічці (ВІДЕО)

Українське кіно настільки популярне закордоном, що тамтешні актори вважають за честь знятися в новій стрічці на одному знімальному майданчику з вітчизняними акторами.

Французький актор Жан Рено отримав популярність завдяки ролі Леона-кілера в однойменному фільмі. тепер він взяв участь в зйомках фільму «Поліна» спільного виробництва України, Франції та Бельгії.

Як зазначає Vertigo, фентезійний фільм зняв постановник Оліас Барко. Основні зйомки відбувалися в Україні на студії FILM.UA в листопаді 2016 року, а фінал за участю Рено знімали вже у французькій столиці.

У фільмі  розповідається про 11-річну дівчинку, яка нічого не знає про своє минуле і батьків. Вона живе в будинку зі злою тіткою і двоюрідним братом. Останні планують позбутися дівчинки в її день народження, щоб отримати у спадок кіностудію. Вона ж про це нічого не знає. Поліні вдається втекти, і вона вирушає в чарівну подорож.

«Мені приємно бути частиною «української пригоди», якою став фільм-фентезі «Поліна» завдяки моїм друзям — режисеру Оліасу Барко і оператору Тьєррі Арбога. І я радий познайомитися і попрацювати з молодою українською актрисою Поліною Печененко, сором’язливою і тендітною», — сказав Рено.

Тьєррі Арбога, який виступає оператором-постановником картини, тричі співпрацював з Рено, враховуючи картину Люка Бессона «Леон». Також оператор працював над стрічками «П’ятий елемент», «Чорна кішка, білий кіт», «Люсі», «Жанна д’Арк».