Важливе Суспільство

Відомий лоу-кост подвоїть частоту польотів за маршрутом Львів-Берлін

Наближається пора відпусток. Багато хто вже планує, куди вирушити на відпочинок: вивчає можливі тури, обирає країну, купує квитки.

І не обов’язково їхати на море. Частина людей обожнює блукати старовинними вуличками великих міст, милуватися панорамою з висоти надцятого поверху чи просто ласувати місцевими делікатесами.

Wizz Air з 18 червня подвоїть кількість рейсів “Львів-Берлін” (з двох до чотирьох на тиждень, – йдеться у повідомленні аеропорту “Львів” на сторінці в Facebook.

Така збільшена частотність відображена в оновленому розкладі авіаперевізника з червня до жовтня 2018 року.

“Таким чином, до вже діючих рейсів у середу та неділю додалися польоти у понеділок і п’ятницю”, – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, рейс Львів-Берлін (Шенефельд) Wizz Air виконує з червня 2017 року. Це був перший напрямок, який відкрила компанія після повернення в аеропорт “Львів”. Крім того, у березні 2018 року Wizz Air відкрив відразу три нових маршрути зі Львова. 25 березня лоу-кост розпочав регулярні польоти за маршрутом Дортмунд-Львів, а 26 березня – Wizz Air виконав перші рейси з аеропорту Львів у Катовіце і Гданьськ. Також з 1 травня бюджетник відновить польоти до Львова з лондонського аеропорту Лутон.