Цей день в історії

Відкриття першої гілки Київського метрополітену

Лише кілька українських міст можуть похизуватися наявністю підземного транспорту. Хоча це дуже швидко та зручно: за лічені хвилини можна дістатися з пункту А в пункт В, оминаючи затори.

Вперше ідея будівництва метрополітену обговорювалася в Києві ще у 1884 році, але намір сполучити підземною залізницею Поштову площу і Бесарабку, де мав бути зведений новий залізничний вокзал, не знайшов підтримки. До ідеї будівництва підземного електричного трамваю в Києві поверталися у 1916-у та 1918-у роках. Проте реальні технологічні можливості для реалізації подібного проекту з’явились лише на початку 1930-х років, і в липні 1936 року президія Київради затвердила план будівництва підземного залізничного кільця, запропонованого Інститутом транспортної механіки Академії наук УРСР. Гілка довжиною близько 40 кілометрів мала з’єднати Вигурівщину з Оболонню, звідти поверхнею йти до Вишневого і через Пирогово та Жуків острів примикати до залізничної колії в районі Дарниці, а далі в напрямку до Воскресенки.

Наступного року розпочалося будівництво двох тунельних переходів під Дніпром: Південного, що з’єднав би Жуків острів з Осокорками та Північного — для прямого сполучення Петрівки з Вигурівщиною, з можливістю прокладання крім залізничної колії ще й автомобільної дороги. Однак у лютому 1941 року перша спроба зануритись під Дніпро зазнала невдачі і будівництво загальмувалося, а згодом взагалі  перерване у зв’язку з початком війни. У повоєнний час воно було поновлене, але у 1949 р. дане будівництво визнали недоцільним. Того ж року з’явилися плани будівництва двох ліній метрополітену Святошино – Дарниця – Бровари та Поділ – Сталінка (нині – Деміївка), проте з часом від другого маршруту довелось відмовитись.

У грудні 1951 року було завершено тунель між Набережною Дніпра (нині – Набережне шосе) в районі колишнього Ланцюгового моста і Арсенальною площею, де була споруджена найглибша у світі станція (105,5 метрів), а в травні 1959 року – тунелів, що сполучали центр міста із залізничним вокзалом. До жовтня 1960 року на Набережній Дніпра було збудовано тимчасове депо, куди зі станції Дарниця прибували вагони метрополітену – їх перекладали на спеціальні візки і трамвайним мотовозом трамвайною колією доставляли до станції “Дніпро”, під естакадою якої був споруджений спеціальний пристрій для підняття вагонів на рівень платформи і подачі їх у тунель.

6 листопада 1960 року відбулося офіційне відкриття першої черги київського метрополітену – зі станції “Хрещатик” по 5,2-кілометрові ділянці Святошино-Броварської лінії, що з’єднала станції “Вокзальна”, “Університет”, “Арсенальна” та “Дніпро”, відправився перший поїзд з пасажирами.

Цей день в історії

Залишити коментар