Важливе Культура Суспільство

Відважні лицарі та граціозні леді. В Ужгороді пройшов “Парад Надії 2018” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Участь в конкурсі краси – мрія багатьох дівчат та й хлопців також. І для цього не обов’язково мати сукню, костюм чи черевички відомого бренду. Навіть практично повсякденний наряд в поєднанні з вмінням красиво пройтися по сцені роблять з маленьких мрійників зірок подіуму.

Звісно, Ужгород – це не Париж і не Мілан, проте влаштувати конкурс краси тут цілком можливо. В цьому переконані організатори “Параду Надії 2018”, який пройшов вчора в обласному центрі Закарпаття.

Близько півсотні дітей віком від 4-х до 17-ти років вийшли на сцену Закарпатського академічного обласного театру ляльок “Бавка”. Кожен з них має свою унікальну життєву історію: в когось тато загинув в АТО, хтось виховується в багатодітній родині, дехто пересувається на візку чи носить окуляри. Але при цьому кожен з них має свій особливий талант. А ще ці дітки дуже красиві! І хоча вони вперше беруть участь в такому конкурсі, однак на сцені трималися впевнено. А як інакше, коли поряд знаходиться професійна модель, яка допомагає та підказує.

Доки юні красені та красуні демонстрували свої наряди та зачаровували граціозністю, ведуча коротко розповідала про кожного з них: вік, улюблений колір, їжа, пісня, справа, а також про те, що найбільше цінує підростаюче покоління в своїй країні. Більшість учасників віддають перевагу теплим яскравим кольорам, полюбляють різні ласощі, слухають українські пісні та надихаються національною культурою.

Звісно, що таку сміливість та любов до України неможливо не відзначити нагородою. Абсолютно всі учасники були удостоєні титулу “Містер” або “Міс” та отримали подарунки від організаторів конкурсу, в якому кожен є Переможцем!

Карпатський оглядач