Суспільство

Вчені поділилися про свої дослідження в рамках комунікаційної платформи Brain&Ukraine

В рамках комунікаційної платформи Brain&Ukraine, де популяризують науку, вчені поділилися про свої дослідження та стан галузі загалом.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Конференція має формат TED-talk, в межах якого спікер має можливість поділитись із широкою аудиторією своїми думками та напрацюваннями. Зокрема, на першій науково-популярній конференції доповіді були присвячені інноваціям в сфері освіти, науковим винаходам та результатам досліджень в різних сферах науки: мікробіології, генної інженерії, біофізики, робототехніки та інших.

Хедлайнером конференції став інженер та керівник відділу інновацій NASA Омар Хатамле.

Крім того, в рамках проекту представили нові українські розробки у кількох галузях – медичній, військовій, аграрній та прикладній.

Можна було подивитися за сапфіровими імплантатами, зрозуміти, як провести детоксикацію ґрунтів від пестицидів або побачити робота-сапера, який зможе ліквідувати терористичні загрози.

Також говорили стосовно професій майбутнього, перспективного матеріалу графену, який тонший за людську волосину у 100 тисяч разів, але у 200 раз міцніший за сталь. Та про штучний інтелект.

Організатори хочуть звернути увагу на прикладні та фундаментальні дослідження. Адже турбота про завтрашній день допоможе науковцям створювати та досліджувати ще цікавіші речі. 

http://zik.ua

Залишити коментар