Економіка Суспільство

Вранішні новини України: від економіки до культури

Понеділок розпочався з гарних новин від Дениса П’ятигорця.

1. Фахівцями компанії “Укрспецтехніка” розроблено першу вітчизняну портативну зброю для протидії безпілотним літальним апаратам (БПЛА).

2. Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк виборов “золото” чемпіонату світу серед військовослужбовців World Military Championship Wrestling-2017, що відбувся у литовській Клайпеді. У фіналі Беленюк поборов росіянина Євгена Салєєва.

3. Паралімпійська збірна України з футболу перемогла команду Ірану з рахунком 1:0, виборовши титул чемпіона світу

4. Промислове виробництво в Україні в серпні 2017 року порівняно з відповідним місяцем 2016 р збільшилася на 2,2% проти падіння на 2,6% місяцем раніше

5. У серпні 2017 року Україна поставила на зовнішні ринки близько 1 тис. тон сливи на суму близько $625 тис. Таким чином, вітчизняні садівники побили 10-річний рекорд.

6. У столичному метрополітені відкрилия перший в Україні міжнародний арт-проект “Закохані в життя”. В рамках проекту на шести станціях підземки – “Золоті ворота”, “Арсенальна”, “Театральна”, “Печерська”, “Політехнічний інститут” та “Поштова площа” – розмістили понад 60 фотографій людей зі своєю історією життя.

7. В Україні на сьогодні більше 1600 родин встановили сонячні панелі потужністю до 30 кВт, інвестувавши у це 0,66 млрд грн.

8. Канадці інвестували в сонячні електростанції України майже 100 млн євро

9. Україна піднялася із 7 на 6 сходинку в списку найбільших країн-постачальників сільськогосподарської та продовольчої продукції в Євросоюз, поступаючись Бразилії, США, Аргентині, Китаю та Індонезії.

10. Україна зайняла 11-е місце за обсягами виробництва сталі в серпні серед 67 країн-виробників сталі в порівнянні з 12 місцем за підсумками липня.

11. Українські виробники молочної продукції у січні-липні 2017 року заробили на експорті на 69,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року

12. Ріанна на презентації власної лінії косметики Fenty Beauty by Rihannа y Мадриді була одягнена у сукню українського бренду Marianna Senchina.

Залишити коментар