Культура Суспільство

Вони не тільки професійно володіють музичним інструментом, Вони вміють міцно і зброю тримати (ВІДЕО)

 У Закарпатській обласній філармонії тривають різдв’яно-новорічні свята. 16 грудня в головній залі краю  зібралося  чимало охочих послухати благодійний концерт від Військового оркестру  2-ої Галицької бригади Національної гвардії України з м. Львова.

Концертну програму  оркестр відкрив мелодіями  колядок. Також лунали відомі майже кожному українська та зарубіжна музика,  попурі з музичних композицій В. Івасюка та І. Білозіра. Приємною несподіванкою стала вокальня композиція “Біля тополі” вона була присвячена  загиблим учасникам АТО, виконав її  солдат Національної гвардії. Окрім цієї композиції можна було почути ще кілька естрадних творів. 

Як наголосив ведучий концерту: “Наш колектив не тільки вміє міцно тримати інструмент та професійно володіти ним. Кожен хто є у нашому оркестрі завжди стане на сторожі заради свободи нашої Батьківщини”.

Приємно те, що серед нашого народу є люди,  які не тільки  в будь який час прийдуть захистити Україну, але і вміють подарувати, солодкі нотки приємних  музичних вражень.