Важливе Економіка Культура Політика Суспільство

Вноситимуться зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Закарпатській області

Для забезпечення належного рівня інформування населення щодо основних подій в галузі фізичної культури і спорту, пропагування здорового способу життя, створення ефективного інформаційного простору. На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення «Про внесення змін до  Програми розвитку фізичної культури і спорту в Закарпатській області на період до 2020 року». Метою даного рішення є створення та вдосконалення

Для забезпечення належного рівня інформування населення щодо основних подій в галузі фізичної культури і спорту, пропагування здорового способу життя, створення ефективного інформаційного простору.

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення «Про внесення змін до  Програми розвитку фізичної культури і спорту в Закарпатській області на період до 2020 року».

Метою даного рішення є створення та вдосконалення необхідних умов для подальшого розвитку фізичної культури і спорту в області, а також комплексне вирішення найбільш проблемних питань даної сфери за визначеними напрямами: інформування щодо зміцнення здоров’я населення, підвищення продуктивності навчання і праці засобами фізичного виховання, фізичної культури і спорту; інформування щодо створення умов для розвитку регулярної рухової активності різних верств  населення  для  зміцнення  здоров’я, сприяння підвищенню фізичної підготовки населення всіх вікових категорій, організації змістовного дозвілля, профілактики правопорушень, шкідливих звичок тощо;

інформування щодо розвитку різних видів спорту, вдосконалення системи підготовки спортивного резерву, збірних команд області та кандидатів до національних збірних команд; інформування щодо забезпечення пріоритетного розвитку традиційних для області видів спорту;інформування щодо збереження і зміцнення матеріально-технічної бази, вдосконалення всіх напрямів забезпечення фізкультурно-спортивної діяльності.

Фінансування зміни до даної програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету. Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми у 2017 році,  – 100,0 тис.грн.

Соціальна спрямованість прийнятого рішення сприятиме популяризації фізичної культури і спорту серед підприємств, установ та організацій області та, у певній мірі, зниженню соціальної напруги шляхом інформування населення області. Забезпечення належного рівня інформування населення щодо основних подій в галузі фізичної культури і спорту, пропагування здорового способу життя, створення ефективного інформаційного простору. Покращення якості висвітлення основних спортивних подій області шляхом проведення щорічного відзначення кращих журналістів на змагальних засадах.

Прес-служба Закарпатської облради