Суспільство

Викладання в початковій школі за новими методиками – онлайн-платформа EdEra

40 відео з рекомендаціями для вчителів початкової школи щодо використання сучасних методик навчання дітей у 1-4 класах набрали понад 150 тис переглядів на youtube та ще 102 тис людей дізналися про відеорекомендації на сторінці онлайн-платформи EdEra у Facebook.

Найбільше цікавилися новими методиками із викладання Літературного читання та Математики, повідомляє Освітній портал. Особливо популярними на Facebook стали звернення сучасних українських письменників, що розповідали про себе та свої книжки. Зокрема, багато переглянули відео-звернення Тетяни Стус, Наталії Саражинської,Олеся Мамчича, Тетяни Бєляєвої та Світлани Скворцової.

“Щоб у 2018 році запустити перший клас Нової української школи, нам потрібно перенавчити 22 тис учителів, що візьмуть перший клас Нової української школи і понад 3 тис завучів. Ми покладаємо великі надії на прогресивних учителів-практиків, що вже зараз готові вчитися новим методикам, і які власним прикладом демонструють, яким має бути сучасний вчитель. Ці допоміжні відео – наш крок у допомозі викладачам навчитися новим методикам та отримати вільний доступ до знань про роботу із сучасними дітьми”, – пояснила Лілія Гриневич.

Нагадуємо, що оновлення програм початкової школи об’єднало понад 4,5 тис експертів, учителів-практиків та батьків навколо оновлення програм для 1-4 класів. Ці коментатори лишили більш як 8,5 тис пропозицій до програм, більшість із яких були враховані.

Також наразі продовжується оновлення програм для базової школи. Вже минуло 2 сесії публічного обговорення, в межах якого до програм внесли понад 10,5 тис пропозицій. Презентація фінального драфту програм відбудеться 25 травня, а протягом червня-липня закінчиться робота із консолідації нових навчальних матеріалів для використання вчителями на уроках в межах оновлених програм.