Суспільство

Вибір сімейного лікаря: що потрібно знати? (ВІДЕО)

На дворі осінь. Деякі люди в цю пору року часто хворіють та нерідко звертаються до лікарів. Вже незабаром лікаря можна буде обирати самостійно, без прив’язки до місця проживання.

Сімейний лікар – це той фахівець, з яким пацієнт зустрічається найчастіше. Він стежить за станом здоров‘я людини та за потреби скеровує до інших фахівців. З часом в нас почне будуватися європейська практика, коли в кожного є свій довірений лікар, з яким можна порадитися з будь-якої проблеми щодо власного здоров‘я та здоров‘я своїх близьких.

Після прийняття медичної реформи Верховною Радою не буде прив‘язки до медзакладу за місцем прописки, тож кожен пацієнт буде вільним/ою у виборі сімейного лікаря.

Про процес вибору лікаря розповідає Павло Ковтонюк.

Сімейний лікар – це той фахівець, з яким пацієнт зустрічається найчастіше. Він стежить за станом здоров‘я людини та за потреби скеровує до інших фахівців. З часом в нас почне будуватися європейська практика, коли в кожного є свій довірений лікар, з яким можна порадитися з будь-якої проблеми щодо власного здоров‘я та здоров‘я рідних.Після прийняття медичної реформи Верховною Радою, яке ми сподіваємось відбудеться цього тижня, не буде прив‘язки до медзакладу за місцем прописки, тож кожен пацієнт буде вільним/ою у виборі сімейного лікаря.Більше про процес вибору лікаря розповідає Павло Ковтонюк. Поділіться цим відео, аби бути в курсі найближчих змін.

Опубліковано Уляна Супрун 16 жовтня 2017 р.