Важливе

Валентин Штефаньо представив Закарпаття на Міжнародному фестивалі кондитерського мистецтва (ФОТО)

Наш край справді унікальний. Неповторні краєвиди, різноманітні вироби ручної роботи і кулінарні шедеври, аналогів яким немає в світі.

Валентин Штефаньо представив Закарпаття на Фестивалі високого кондитерського мистецтва, який проходив з 17 по 20 квітня 2018 р. Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомляє туризмознавець Федір Шандор.

На фестивалі зі своїми майстер-класами виступили кращі світові та українські кондитери – Крістоф Мішалак, Анжело Мюза, Анабель Лукантоніо, Насердін Менді, Володимир Прищепа, Катерина Крижанівська, Олександр Бражевський, Юлія Ангелова, Ігор Заріцький, Гі Бержеман, Єлизавета Глінська, Валерій Созановський, Алла Білоусова, Людмила Казмерчук, Володимир Ядловський та закарпатський кондитерський маестро Валентин Штефаньо., імена яких відомі сотням тисяч людей, а майстер-клас кожного з цих гуру – справжня подія. У ці дні всі ці світила кондитерського мистецтва зібралися на фестивалі міжнародного масштабу та провели майстер-класи своїх кращих авторських десертів.