Суспільство

Біля Закарпатської ОДА уже красуються писанки (ФОТО)

Сьогодні, 28 березня, площа Народна вже прикрашена святковими композиціями, зробленими учнями з усіх районів області.

Великодні яйця, виконані учасниками конкурсу в різних техніках, завтра о 13:00 урочисто представлять на 57-ми «писанкових» деревах, розташованих по периметру головної площі краю.

Свою композицію привезли й педагоги та учні з Білинської ЗОШ І- ІІІ ст.

«У нас зображено село на полонині. Ми відобразили гори Говерлу та Петрос. З підніжжя вершин протікає річка Тиса. У композиції також відобразили вівчарство, яке пов’язали з Паскою, тому що в цей час котяться вівці і з молока роблять сир, котрий кладуть у великодній кошик. Уся композиція з природніх матеріалів. Почали готуватися до виставки ще з грудня. Це в основному робота учнів  5-11 класів. В Ужгород приїхало підтримувати зі школи 6 осіб. Будемо в обласному центрі 2 дні», – розповідає директор Білинської ЗОШ І-ІІІ ст. Марія Старицька.

Завтра учасники з Білинської ЗОШ І-ІІІ ст. проводитимуть майстер-клас и у техніці травлянка, справжня писанка та зернівка.

Також у цей день в атріумі будівлі облдержадміністрації розгорнуть експозицію великодніх рушників, вишитих освітянами та їхніми вихованцями. Тут представлять і виставку фотографій на великодню тематику.

Карпатський огладач