Суспільство

«Біжіть разом з лікарем…» – в Ужгороді відбувся пробіг медичних працівників (ФОТО)

12 червня в Ужгороді відбувся пробіг, приурочений до Дня медичного працівника, який святкуватимуть в цю неділю. Акція проходила під гаслом «Біжіть разом з лікарем, щоб не бігати до лікаря». Стартував благодійний пробіг з площі Театральної в напрямку до медичного факультету УжНУ. Участь в ньому взяли працівники медустанов Ужгорода та всі охочі.

«Вперше беру участь у пробігу, присвяченому Дню медичного працівника. Акція підтверджує те, що медики за здоровий спосіб життя. Ми хочемо, щоб кожен стежив за своїм способом життя. Бігаймо і будьмо здоровими», – наголосила медична сестра Ужгородської дитячої лікарні Мирослава Беца.

За ініціативою відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради відбувалося одночасно кілька акцій. Зокрема – це визначення ризику серцево-судинних захворювань у жителів міста. У декількох точках міста стояли палатки, де лікарі вимірювали артеріальний тиск.

«Також шляхом анкетування проводилося визначення ставлення ужгородців щодо якості надання медичної допомоги в місті – наголосив начальник відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради  Василь Решетар. – Щодо забігу, то його мета – продемонструвати пропаганду здорового способу життя власним прикладом. Саме він є найкращою профілактикою захворювань».

У благодійному пробігу взяло участь декілька десятків медичних працівників. Учасники акції таким чином намагаються привернути увагу містян до здорового способу життя і просять піклуватися про своє здоров’я та своєчасно відвідувати лікарів.

Карпатський оглядач