Суспільство

Біг & збирання сміття: в світі набирає популярності новий вид тренувань

Надлишок смачних страв на столі змушує почати рахувати калорії, адже свята пройдуть, а набраті кілограми залишаться в якості нагадування про них. 

У Швеції придумали новий вид тренувань. Він дає можливість зберігати себе у формі, а також сприяє порятунку планети. Назва тренду, який набирає популярності у світі, – плогінг. Він являє собою комбінацію бігу та прибирання вулиць від сміття на своєму маршруті.

Концепція проста. Замість того, щоб просто бігати засміченою вулицею, плогери збирають сміття, – передає Independent. Тут доведеться виконати ряд додаткових вправ. Наприклад, нахилитися, щоб підібрати сміття. Це допомагає тримати пульс під контролем.

Згідно даних фітнес-додатку Lifesum, який дозволяє користувачам відстежувати спалені під час плогінгу калоріїї, цей вид тренувань значно ефективніший, ніж просто біг.

Оскільки під час плогінгу потрідно згинатися та застосовувати силу рук, півтори години таких тренувань у середньому спалюють 288 калорій у порівнянні з 235 калоріями, витраченими під час звичайного бігу.

Ті, хто вже випробовує нову методику на собі, охоче діляться фотографіями в соціальних мережах. Так, в Instagram цим тренуванням вже присвячено майже 4 тисячі постів. А у Facebook з’являються різноманітні групи про плогінг.