Суспільство

Будівництво бетонних доріг в Україні: коли і де?

З кожним днем кількість авто на трасах збільшується, а отже, питання якісного покриття автошляхів стає дедалі актуальнішим.

Наступного року в Україні розпочнеться масштабне будівництво бетонних доріг, – заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час засідання Уряду, яке відбулося в п’ятницю, 18 серпня.

“Будівництво бетонних доріг запускає багато інших галузей промисловості в Україні. Це дасть додатковий стимул для розвитку регіонів, портів, створить додаткові робочі місця, а також забезпечить довговічність цих доріг. Мова йде,  насамперед,  про Південь і Схід України”, – наголосив Володимир Омелян.

Ключовим  фактором для успішності  дорожньої реформи є  системність підходу та стабільність фінансування.

“В 2016 році ми заявили, що дороги – це пріоритет. Ми дотримуємося свого слова. 1 тис км було відремонтовано у минулому році, більше 2 тис км, сподіваюсь, нам вдасться відновити  у цьогоріч. Ми оголосили 2017 рік  роком відновленням мостів. Понад 80 мостів буде відновлено, і цю тенденцію буде збережено на наступні роки”, – наголосив очільник Міністерства. – “Надзвичайно критичним, на мою думку, є відновлення інфраструктури Донбасу. Ми маємо сприяти народженню нового Донбасу. Це можливо зробити шляхом розбудови автошляхів, нових залізничних сполучень, в подальшому, сподіваюсь, і авіасполучення також. Буду вдячний Уряду і Парламенту, якщо вдасться закумулювати додатковий ресурс на ці цілі”.

Міністерство інфрастуктури України