Суспільство

Боржавська вузькоколійка та Ужгородська дитяча залізниця розпочнуть свою роботу вже на цих вихідних

Цього року початок травня видався теплим та сонячним, а отже, вже хочеться літніх розваг. І вони будуть! Як на дорослих, так і на малечі на вихідних чекають кілька подій розважального характеру.

Боржавська вузькоколійка запрошує на відкриття літнього туристичного сезону. Захід відбудеться в суботу, 5 травня, в рамках фестивалю “Угочанська лоза”, який пройде у м. Виноградів. Туристи зможуть проїхатися вузькоколійним потягом за маршрутом екскурсії “Винний шлях Боржавською вузькоколійкою”. Винний тур стартує  об 11.00  з Виноградова. До села Шаланки гостей на зупинках чекатимуть розваги – троїсті музики, виступи фольклорних колективів, а також дегустація продукції місцевих виноробів та фермерів.

До відкриття нового сезону та початку літньої практичної роботи юних залізничників готується і родзинка обласного центру Закарпаття –Ужгородська дитяча залізниця. Урочисте відкриття першого літнього рейсу відбудеться цієї неділі, 6 травня, о 10-й годині. До слова, літню практику члени гуртка юних залізничників розпочнуть в оновленій формі – комплекти спецодягу для опанування професій діти отримають у подарунок від керівника краю Геннадія Москаля.

Закарпаттська ОДА