Суспільство

Благодійний рок-фестиваль Woodstock в Україні відбудеться вже всьоме

«Woodstock Ukraine » – український рок-фестиваль, організований благодійним фондом «Серце до серця». Цього року він проводитиметься 9-11 серпня біля міста Городок, що на Львівщині.

Організатори обіцяють виступи гуртів з України та Європи, майстер-класи, театральні постановки, спортивні змагання, смачні частування.

На фестивалі виступатимуть гурти як вітчизняні, так й з-за кордонну, зокрема:

StereoЛом (Одеса)

FRANCO (Київ)

Рай Із Твоїх Снів (Львів)

Secret Forest (Львів)

The Sixpounder (Польща)

Faza Error (Польща)

Hope  (Польща)

The Edge Of Reason (TEOR) (Німеччина)

Weesp  (Білорусь)

PAPYLLON (Словаччина)

«Фестиваль присвячено миру, коханню, музиці та волонтерському руху в Україні. Він є міжнародним. Чим відрізняється від інших – більш вільна територія, не відчувається комерції. Люди приходять відпочити і зняти напруження. Це єдиний в Україні фестиваль, який проводить навчання для своїх волонтерів – «Партулю миру», котрий допомагає в організації заходів. Цього року на фестиваль потрібно 100 волонтерів. Їхня кількість міняється, все залежить від локації та розміщення. Із Закарпаття поки що волонтерів немає.  Ідею «Патруль миру»  запозичили від Польщі», – розповідає голова правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Яна Сидор.

Історія Фестивалю. У 2012 році Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» за підтримки відомого польського діяча Єжи Коніка та українського співака Андрія Кузьменка (Кузьма Скрябін) вирішили перенести традицію Woodstock в Україну з метою віддячити волонтерам за сумлінну співпрацю з фондом та допомогу у зборі коштів на нове медичне обладнання для дітей та дитячих лікарень країни. З цього часу фестиваль мандрує мальовничими куточками України та тепло приймає у свої обійми гостей з усього світу абсолютно безкоштовно, заряджаючи їх миром, коханням та музикою. Вперше Woodstock Ukraine було проведено у місті Калинівка Вінницької області, через рік фестиваль проходив у с. Грибівка, на Одещині. З 2014 і до сьогодні, Woodstock Ukraine організовують на території Львівщини.