Культура

Битва фарбами: в Ужгороді відбувся фестиваль Холі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

28 травня в Ужгороді на площі Народній відбувя фестиваль фарб “Холі”. Дійство розпочалося о 18:00.

У програмі виступ пів фіналістки шоу “Голос країни” Ганни Шміляк, забави від пародистів Дмитра Чернікова та Боглана Ковалика справили на слухачів чудове враження, а драйвова музика від запальних діджеїв, ну і, звичайно, бій фарбами – додали свого незабутнього колориту.

До організації цьогорічного дійства долучилися Студреспубліка, Управлінням молоді і спорту Закарпатської ОДА та управління культури, молоді і спорту Ужгородської міськради.

«Минулого року в аналогічний період ми проводили презентацію Студреспубліки теж на площі Народній. Тоді виникла ідея зробити це свято колоритнішим. Ми купили за власні кошти фарби холі і розбавили, таким чином, атмосферу. Цього року налагодили контакт з людиною, яка є, можна так сказати, представником фарб Холі в Україні, – розповідає президент Студреспубліки Володимир Білонка. –  Ідея провести фестиваль не є новою, вона просто набрала більшого масштабу, ніж в минулому році. Цікаве дійство не тільки для студентів, а  й для старших людей. І не потрібно хвилюватися, адже фарба екологічно чиста й не шкодить здоров’ю, а одяг легко відіпреться».

Завтра площа Народна знову стане чистою, як і до фестивалю фарб Холі. Нинішні барви залишили свої сліди не тільки на одязі й обличчі гостей. Їхній відбиток сягає і на враження та спогади про добре проведені останні дні весни.

Карпатський Оглядач

7

1

11

10

6

9

4

2

8

12

15