Суспільство

Безкоштовний онлайн університет відкриє три факультети в Україні

Вже давно доведено, що в ігровій формі діти засвоюють знання набагато краще, ніж читаючи нудні підручники. Тому навчання через онлайн-сервіси стає все більш популярним. І вже невдовзі українська малеча також матиме таку можливість.

Під час Українсько-німецького року мов 2017-2018 Goethe-Institut відкриває в Україні Німецький цифровий дитячий університет, – повідомляє Українська Правда.

Заняття будуть доступними для всіх охочих, а з 12 листопада стане доступною для реєстрації онлайн-платформа.

Цифровий дитячий університет складається з трьох факультетів: “Людина”, “Природа” і “Техніка”. На факультеті “Людина” розглядаються такі теми як медицина, культури інших народів, їжа, мистецтво і спорт. Факультет “Природа” досліджує рослинний і тваринний світ. “Техніка” – це факультет, де діти вивчають будову і функції різних приладів.

Навчання нагадуватиме гру: учасники збирають значки і отримують титули – студента, бакалавра, магістра, доктора і, нарешті, професора.

У Цифровому дитячому університеті можуть навчатися як діти зі знанням німецької мови, так і без. Головними персонажами виступають розсіяний, проте геніальний професор Ейнштейн, а також його помічниця, наукова співробітниця Софi Шлау.

У дітей виникає тисяча запитань про те, як влаштований світ. Німецький цифровий дитячий університет підхоплює цю цікавість і дає можливість познайомитися з різними галузями знань в ігровій формі і одночасно заглибитися в німецьку мову”, — зазначає керівниця мовного відділу Goethe-Institut в Україні Сюзанне Бекер.

 

Реєстрація на онлайн-заняття тут.

Залишити коментар