Суспільство

Антирейдерський аграрний штаб відновив свою роботу на Закарпатті

В області триває посівна кампанія, що вимагає особливої уваги з боку влади та правоохоронних органів, оскільки неприємні моменти можуть призвести до негативних наслідків. Хто ж опікуватиметься правозахисними питаннями?

Кабінет Міністрів відновив роботу антирейдерських аграрних штабів для недопущення зриву посівної кампанії. На Закарпатті штаб діятиме в рамках роботи регіональної Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств. Комісія створена розпорядженням голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 23 лютого 2018 за №110 з метою сприяння забезпеченню координації дій органів державної влади з питань захисту прав інвесторів, посилення протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, порушення земельного законодавства та забезпечення вдосконалення механізму врегулювання у дані сфері.

У рамках роботи агроштабів Мінюст продовжуватиме правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”. Так, Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області затверджено Графік роботи “Мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги” в населених пунктах Закарпатської області у травні – червні 2018 року та виїздів членів регіональної міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, з яким можна ознайомитись на офіційному сайті обласного управління юстиції.

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області