Суспільство

Аліса Яковенко: чим корисна для дівчат участь у конкурсах краси?

17 листопада в Ужгороді відбувся щорічний конкурс краси «Міс Закарпаття 2017». З-поміж 12 претенденток з усієї області, титул найкрасивішої дівчини краю виборола 17-річна Аліса Яковенко, представниця Мукачева. Зараз дівчина заочно навчається у Львівському інституті економіки та туризму, опановує готельно-ресторанний бізнес і готується втілювати свої благодійні проекти в реальність.

Як ти дізналася про конкурс «Міс Закарпаття 2017»? Чому вирішила взяти у ньому участь?

Одного з вечорів мені написали в соціальній мережі повідомлення, чи не бажаю я взяти участь в конкурсі «Міс Закарпаття 2017». Я була дуже здивована, але й щаслива, от і погодилась. Взяла участь в конкурсі тому що було цікаво спробувати щось нове і завести знайомства.

Як тривала підготовка?

Протягом тижня, окрім загальної підготовки, у нас була насичена програма й іншими заняттями. Ми відвідали один із заводів краю, також познайомились та поспілкувалися з минулорічною переможницею Анастасією Дацюк. Приємним сюрпризом стало знайомство з членами журі. Кожен день був цікавим по-своєму. Ще одним з надзвичайних моментів буденної підготовки, дівчата зрозуміють, була примірка одягу для дефіле конкурсу.

Чим корисна для дівчат учать у конкурсах краси?

Принаймні це є великий крок в майбутнє. Саме підготовка дала дуже важливі уроки для життя – як моральний, так і фізичний. Кожна дівчина може бути на моєму місці, якщо вона цього захоче та прикладе багато зусиль. Тож, дівчата, будьте сміливими та крокуйте до своєї мрії впевнено! Вас завжди чекає перемога!

Які плани на майбутнє? Чи плануєш працювати у модельному бізнесі?

Наразі в планах – це потрапити в чудову двадцяти п’ятірку дівчат на конкурс краси «Міс Україна 2018», який відбудеться весною. Попереду є багато ідей стосовно модельного бізнесу, але як саме все повернеться – це вже справа часу.  Реалізація благодійного проекту – важливий для мене обов’язок, якому я в наступному році присвячуватиму багато часу.

Змінилося життя після конкурсу? Які благодійні проекти хочеш реалізовувати найближчим часом?

Життя ще не встигло змінитись повністю за декілька тижнів. Усе ще попереду, зміни тривають! Стосовно благодійних проектів, наразі я ще в роздумах: якщо щось робити, то важливо, щоб було корисне для багатьох людей або для людини, котрій потрібна моя допомога понад усе!

Як твою перемогу сприйняли рідні?

Рідні мене дуже підтримували під час підготовки до самого конкурсу. Вони завжди були поряд, спілкувалися зі мною у телефонному режимі. Не дивлячись на те, що була в іншому місці, я завжди впевнена в собі завдяки їхній підтримці. Тому і моя перемога була приємною для них новиною.

Чим ти займаєшся у вільний час? Ким бачиш себе через 5 років?

Моє хобі – це догляд за собою та фітнес. Життя зараз дуже непередбачуване, багато змін може статись що за місяць, що за 5 років. Але наразі я б хотіла приділити максимум зусиль благодійній справі, щоб через певний період часу змогла пишатись плодами проробленої мною діяльності. Робити добрі вчинки у наш час дуже необхідно.

Поділися секретами догляду за собою.

Ніяких секретів немає)) Все, що потрібно це любити все те, що тебе оточує. Чим тебе Бог нагородив, тим і потрібно пишатись. Тою самою красою: справжньою, гарною, жіночною.

Карпатський оглядач