Суспільство

Акція «Серце до серця»: під час фіналу в Ужгороді зібрали близько 22 тис грн

По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходила ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху, придбання медичного обладнання для дитячих лікарень відповідної області.

Акція відбувалася тринадцятий рік поспіль i за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За дванадцять років діяльності фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 31 923 461,42 грн.

Цього року під час фіналу ХІІІ акції «Серце до серця» волонтерам в Ужгороді вдалося зібрати близько 22 тис грн. Найкращі результати у зборі коштів показала Людмила Бескид. Дівчина протягом для назбирала 3 тис грн.

Традиційно серед волонтерів ВБФ «Серце до серця» більшість складали вихованці «ПАДІЮНу» та студенти УжНУ.

«Вперше є волонтером акції «Серце до серця». Збирав кошти в одному із супермаркетів міста та в центрі. Варто проводити такі волонтерські акції для допомоги дітям. Наступного року, якщо буду мати можливість, то обов’язково братиму участь» – ділиться студент першого курсу стоматологічного факультету Андрій Дашкевич.

Закарпатська область у зборі коштів в рамках акції «Серце до серця» завжди знаходилася у трійці лідерів. Минулого року посіла друге місце. А в 2015 році стала першим лідером і зібрала в Україні найбільшу кількість коштів – 301 тис 62 грн, опередивши Вінницьку та Львівську області. Цього року теж надіємося на хороший результат.

Карпатський оглядач