Економіка Політика Суспільство

Актуальні новини

 1. Національне антикорупційне бюро України розслідує понад 100 кримінальних справ щодо корупції на державних підприємствах. За попередніми оцінками, сумарні збитки, завдані підприємствам у результаті кримінальних корупційних правопорушень, перевищують 20 млрд гривень Протягом останніх 6 років Україна досягла найбільшого прогресу в рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business з усіх країн пострадянського блоку. Про це повідомляє британська Financial Times посилаючись на дані Світового банку.
 2.  Валовий внутрішній продукт України у другому кварталі 2017 року в річному вираженні порівняно з другим кварталом 2016 року – зріс на 2,4%.
 3. За перше півріччя 2017 р виручка від експорту чорних металів з України зросла на 22% до більш ніж $ 4 млрд.
 4. Компанія Apple зареєструвала в Україні торговельну марку Premium Reseller, під якою компанія надаватиме ввесь спектр своїх послуг
 5. За перше півріччя 2017 року вітчизняні авіакомпанії перевезли 4,6 млн людина – це на 40% більше, ніж за такий же період минулого року. Авіакомпанії виконали 42,6 тис. комерційних рейсів – це на 25% більше, ніж за аналогічний час 2016 року.
 6. У першому півріччі 2017 року було зареєстровано 1668 автомобілів з електричним приводом, що на 165% більше результатів аналогічного періоду минулого року.
 7.  Маркетинговий план державного підприємства Антонов, який входить до складу державного концерну Укроборонпром, передбачає випуск не менше 70 літаків в найближчі 5 років.
 8.  Українські волонтери з Черкас і Києва створили унікальний безпілотник «Маргарита», вартістю понад 170 тисяч гривень. За твердженням конструкторів, його не зможуть зафіксувати новітні системи спостереження, а при гасінні GPS-сигналу він здатний повернутися.
 9.  Реформа органів рибоохорони реалізована у більшості регіонів України, запущено 24 з 29 управлінь рибного патруля. Зазначену реформу було розпочато відповідно до Концепції реформування рибного господарства. Рибоохоронні патрулі отримали нову сучасну техніку та форму. Зарплата рибоохоронних патрульних також була збільшена з 1,2 тис грн до 10 тис грн.
 10. Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна повторила рекорд свого співвітчизника Андрія Медведєва і стала четвертою ракеткою світу після перемоги на турнірі серії Premier 5 в Торонто.
 11. Збірна України виявилась найсильнішою в змаганнях по брейкдансу на IBE 2017 у Нідерландах

 

Денис П’ятигорець:https://www.facebook.com/denis.pyatigorets?fref=ts