Суспільство

Чи обов’язково пенсіонерам відкривати власний рахунок задля отримання субсидійних коштів?

У березні субсидію готівкою отримають 38 582 домогосподарства області. З них – близько 74% є пенсіонерами.

«Субсидія буде виплачена одночасно з виплатою пенсій. 50% осіб отримають її через банк на власний рахунок, інші – у відділеннях Укрпошти. Для отримання субсидіальних коштів не потрібно відкривати власні рахунки», – наголосила начальниця Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек.

«Кожному отримувачу субсидій в Закарпатській області буде доставлено нашими листоношами інформаційне повідомлення, в якому буде розтлумачено суть, мету й алгоритм даної субсидії. Нашими працівниками також буде здійснена безпосередня адресна доставка уже самих субсидій, отримавши яку пенсіонери зможуть сплатити суми своїх комунальних послуг через наше відділення. Що стосується цієї субсидії, вона буде синхронізована із виплатою самої пенсії з окремими відомостями про суму», – розповів директор Закарпатської дирекції Укрпошти Сергій Калій.

Монетизація субсидій проходитиме в три етапи. З 1 січня розпочався перший етап, за яким субсидійні кошти отримують ті, хто вперше подав заявку на оформлення.

Карпатський оглядач