Суспільство

 Підбито підсумки стажування в Ужгородській міськраді

Цього тижня в Ужгородській міській раді підбили підсумки проекту «Перший кар’єрний крок». Програма передбачає стажування студентів Ужгородського національного університету в Ужгородській міській раді з перспективою працевлаштування. Участь в ній взяло 19 студентів.

«Моє стажування тривало в ІТ-відділі. Щодня приходила в міську раду на 14:00. Часу воно займало небагато – 2-3 години в день. Зокрема я не лише отримувала завдання, які стосувалися ІТ-сфери, а й брала участь в благодійних акціях, була долучена до виборів «Обери своє краще місто». Від стажування я отримала цінний досвід», – розповіла студентка 5 курсу фізичного факультету УжНУ Тетяна Ухач.

Стажування в Ужгородській міській раді тривало 2 місяці. За цей період 10 студентів-стажерів добре себе зарекомендували і тепер занесені до кадрового резерву з перспективою працевлаштування.

Конкурсний відбір складався з трьох основних етапів. Перший – подача документів, заповнення аплікаційної форми та заяви. 2 етап – відбір та співбесіди з кандидатами. 3 етап – уже саме стажування, що, нагадаємо, тривало 2 місяці.

Карпатський оглядач

Фото: Ужгородська міська рада