Суспільство

Боржник зі сплати аліментів одноразово сплатив близько 100 тисяч гривень, які заборгував дітям за 10 років

1/3 частини всіх видів заробітку батько повинен був щомісячно виплачувати на утримання сина Владислава та дочки Маріанни, починаючи з 25 лютого 2002 року і до їх повноліття.  

З моменту відкриття виконавчого провадження боржник постійно ухилявся від виконання судового рішення, а здійснені державним виконавцем заходи до боржника не приносили ніякого результату, – про це повідомляє ГТУЮ у Закарпатській області.

Після прийняття пакету законів «Чужих дітей не буває», до чоловіка було застосовано постанови про тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон, у керуванні транспортними засобами, користуванні вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброями. Тимчасово заборонили право на полювання.

Станом на 1 лютого 2019 року заборгованість зі сплати аліментів складала суму 99088,38 грн.

Боржник був ознайомлений з протоколом про адміністративні правопорушення за ст. 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та з тим, що до нього будуть застосовані суспільно корисні роботи, а 8 лютого боржник вніс на депозитний рахунок Ужгородського РВ ДВС суму боргу по сплаті аліментів в повному обсязі.